Astra Pro - en to he_IL translation catalogue (350 entries)

en: %1$s restored to revision from %2$s
he_IL: %1$s שוחזר לגרסה מ- %2$s

en: %s does not exist.
he_IL: %s לא קיים.

en: %s draft updated.
he_IL: טיוטת %s עודכנה.

en: %s published.
he_IL: %s פורסם.

en: %s saved.
he_IL: ‫%s נשמר.

en: %s scheduled for.
he_IL: %s עבורו תוזמן.

en: %s submitted.
he_IL: %s נשלח.

en: %s updated.
he_IL: %s עודכן.

en: 1 Column
he_IL: עמודה 1

en: 2 Columns
he_IL: 2 עמודות

en: 3 Columns
he_IL: 3 עמודות

en: 4 Columns
he_IL: 4 עמודות

en: 404 Page
he_IL: דף 404

en: About The Author
he_IL: אודות המחבר

en: Above Header
he_IL: מעל הכותרת

en: Above Header Bottom Border
he_IL: מסגרת תחתונה של מעל לכותרת

en: Above Header Bottom Border Color
he_IL: תבע המסגרת התחתונה של מעל לכותרת

en: Above Header First Widget
he_IL: וידג'ט 1 מעל הכותרת

en: Above Header Height
he_IL: הגובה מעל לכותרת

en: Above Header Layout
he_IL: הפריסה מעל לכותרת

en: Above Header Layout 1
he_IL: פריסה 1 מעל לכותרת

en: Above Header Layout 2
he_IL: פריסה 2 מעל לכותרת

en: Above Header Menu
he_IL: תפריט מעל הכותרת

en: Above Header Second Widget
he_IL: וידג'ט 2 מעל הכותרת

en: Above Header Submenu
he_IL: תפריט משנה מעל הכותרת

en: Action
he_IL: פעולה

en: Activate
he_IL: הפעלה

en: Activate License
he_IL: הפעלת הרישיון

en: Active Background Color
he_IL: צבע הרקע פעיל

en: Active Link Color
he_IL: צבע קישור פעיל

en: Add Display Rule
he_IL: הוספת כלל תצוגה

en: Add Exclusion Rule
he_IL: הוספת כלל אי הכללה

en: Add Location Rule
he_IL: הוספת כלל מיקום

en: Add New
he_IL: הוספה

en: Add Rule
he_IL: הוספת כלל

en: Add User Rule
he_IL: הוספת כלל משתמש

en: Add locations for where this %s should appear.
he_IL: הוספת מיקומים עבור איפה  %s אמור להיות מוצג.

en: Add locations for where this Advanced Header should appear.
he_IL: להוסיף מיקומים עבור איפה כותרת מתקדמת זו אמורה להופיע.

en: Addons
he_IL: הרחבות

en: Advanced
he_IL: מתקדם

en: All
he_IL: הכל

en: All %s
he_IL: כל ה%s

en: All %s Archive
he_IL: כל ארכיוני %s

en: All Archives
he_IL: כל הארכיונים

en: All Custom Layouts
he_IL: כל הפריסות בהתאמה אישית

en: All Page Headers
he_IL: כל ראשי העמוד (Headers)

en: All Singulars
he_IL: כל היחידים

en: Another %s Layout is selected for the same display rules.
he_IL: עוד %s פריסה נבחרה לאותו כלל תצוגה.

en: Archive Summary Box
he_IL: ארכיון תיבת תקציר

en: Archives for
he_IL: ארכיון

en: Assign Above Header Menu
he_IL: לשייך מעל לתפריט הכותרת

en: Assign Below Header Menu
he_IL: לשייך מתחת לתפריט הכותרת

en: Author Archive
he_IL: ארכיון המחבר

en: Author Info
he_IL: פרטי המחבר

en: Background
he_IL: ‎רקע

en: Background Attachment
he_IL: קובץ רקע

en: Background Color
he_IL: צבע הרקע

en: Background Image
he_IL: תמונת רקע

en: Background Overlay Color
he_IL: צבע שכבת רקע

en: Background Position
he_IL: מיקום הרקע

en: Background Repeat
he_IL: חזרה על הרקע

en: Background Size
he_IL: גודל הרקע

en: Basic
he_IL: בסיסי

en: Below Header
he_IL: מתחת לכותרת

en: Below Header First Widget
he_IL: וידג'ט 1 מתחת לכותרת

en: Below Header Height
he_IL: הגובה שמתחת לכותרת

en: Below Header Layout
he_IL: פריסה מתחת לכותרת

en: Below Header Layout 1
he_IL: פריסה 1 מתחת לכותרת

en: Below Header Layout 2
he_IL: פריסה 2 מתחת לכותרת

en: Below Header Menu
he_IL: תפריט מתחת לכותרת

en: Below Header Second Widget
he_IL: וידג'ט 2 מתחת לכותרת

en: Below Header Submenu
he_IL: תפריט המשנה מתחת לכותרת

en: Blog / Posts Page
he_IL: בלוג / עמוד הפוסטים

en: Blog Layout
he_IL: פריסת הבלוג

en: Blog Layout 1
he_IL: פריסת הבלוג 1

en: Blog Layout 2
he_IL: פריסת הבלוג 2

en: Blog Layout 3
he_IL: פריסת הבלוג 3

en: Blog/Archive Post Title Color
he_IL: צבע הכותרת של פוסט באתר/ארכיון

en: Border Bottom Size
he_IL: גודל המסגרת התחתונה

en: Border Color
he_IL: צבע המסגרת

en: Bottom
he_IL: למטה

en: Bottom Border
he_IL: מסגרת תחתונה

en: Bottom Border Color
he_IL: צבע המסגרת התחתונה

en: Bottom Padding
he_IL: מרווח תחתון

en: Bottom Spacing
he_IL: מרווח תחתון

en: Breadcrumb
he_IL: פירורי לחם

en: Button
he_IL: כפתור

en: Capitalize
he_IL: אותיות ראשיות

en: Center Bottom
he_IL: מרכז למטה

en: Center Center
he_IL: מרכז

en: Center Top
he_IL: מרכז למעלה

en: Choose...
he_IL: בחירה...

en: Click here to assign a widget for this area.
he_IL: נא לחוץ כאן כדי לשייך ווידג'ט לאזור זה.

en: Color
he_IL: צבע

en: Comment
he_IL: תגובה

en: Contain
he_IL: מכיל

en: Content
he_IL: תוכן

en: Content Section
he_IL: מקטע תוכן

en: Content Width
he_IL: רוחב התוכן

en: Cover
he_IL: כיסוי

en: Custom %s deleted.
he_IL: %s מותאמת אישית נמחקה.

en: Custom %s updated.
he_IL: %s מותאמת אישית עודכנה.

en: Custom Layout Settings
he_IL: הגדרות פריסה בהתאמה אישית

en: Custom Layouts
he_IL: פריסות בהתאמה אישית

en: Custom Primary Menu
he_IL: תפריט ראשי מותאם אישית

en: Custom Size
he_IL: גודל מותאם אישית

en: Custom Size can be given any positive number with or without units as "5" or "5px". Default unit is "%"
he_IL: גודל מותאם אישית יכול להינתן לכל מספר חיובי עם או בלי יחידות כמו "5" או "5px". יחידת ברירת המחדל היא "%"

en: Customize Site Header
he_IL: התאמה אישית של כותרת האתר

en: Customizer Setting
he_IL: הגדרת העיצוב

en: Date
he_IL: תאריך

en: Date Archive
he_IL: ארכיון התאריך

en: Deactivate
he_IL: כיבוי

en: Deactivate License
he_IL: הסרת הרישיון

en: Default
he_IL: ברירת המחדל

en: Description Color
he_IL: צבע התיאור

en: Desktop
he_IL: מחשב שולחני

en: Desktop + Mobile
he_IL: מחשב שולחני + נייד

en: Disable
he_IL: כיבוי

en: Disable Above Header
he_IL: כיבוי מעל הכותרת

en: Disable Below Header
he_IL: כיבוי מתחת לכותרת

en: Disable Footer Widgets
he_IL: ביטול הוידג'טים בסרגל התחתון

en: Disabled
he_IL: כבוי

en: Display Above Header
he_IL: להציג מעל הכותרת

en: Display Below Header
he_IL: להציג מתחת לכותרת

en: Display Breadcrumb
he_IL: הצגת פירורי לחם

en: Display On
he_IL: להציג ב

en: Display Rules
he_IL: כללי תצוגה

en: Do Not Display On
he_IL: לא להציג ב

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Edit Custom Layout
he_IL: ערוך פריסות בהתאמה אישית

en: Edit Page Header
he_IL: ערוך ראש עמוד (Header)

en: Enable Classic Editor
he_IL: הפעלת עורך הקלאסי

en: Enable Code Editor
he_IL: אפשר עורך קוד

en: Enabled
he_IL: פעיל

en: Entire Website
he_IL: כל האתר

en: Error 404: Page not found
he_IL: שגיאה 404: עמוד לא קיים

en: Exclude On
he_IL: לא לכלול ב

en: Fade
he_IL: עמעום

en: Fixed
he_IL: קבוע

en: Font Family
he_IL: משפחת הגופן

en: Font Size
he_IL: גודל הגופן

en: Font Weight
he_IL: משקל הגופן

en: Footer
he_IL: סרגל תחתון

en: Footer Widget Area 1
he_IL: אזור וידג'ט 1 בסרגל התחתון

en: Footer Widget Area 2
he_IL: אזור וידג'ט 2 בסרגל התחתון

en: Footer Widget Area 3
he_IL: אזור וידג'ט 3 בסרגל התחתון

en: Footer Widget Area 4
he_IL: אזור וידג'ט 4 בסרגל התחתון

en: Footer Widget Area 5
he_IL: אזור וידג'ט 5 בסרגל התחתון

en: Footer Widgets
he_IL: ווידג'טים של הסרגל התחתון

en: Footer Widgets Layout
he_IL: פריסת הווידג'טים בסרגל התחתון

en: Footer Widgets Padding
he_IL: מרווחי הוווידג'טים בסרגל התחתון

en: Footer Widgets Width
he_IL: רוחב הוידג'טים בסרגל התחתון

en: Force Disable Transparency on Archives?
he_IL: לכפות ביטול שקיפות בארכיון?

en: Front Page
he_IL: העמוד הראשי

en: Full Width
he_IL: רוחב מלא

en: Full screen
he_IL: מסך מלא

en: Get the license >>
he_IL: לקבלת הרשיון >>

en: Head
he_IL: ראש

en: Header
he_IL: כותרת (סרגל עליון)

en: Heading 1 (H1) Color
he_IL: צבע כותרת 1 H1

en: Heading 2 (H2) Color
he_IL: צבע כותרת 2 H2

en: Heading 3 (H3) Color
he_IL: צבע כותרת 3 H3

en: Heading 4 (H4) Color
he_IL: צבע כותרת 4 H4

en: Heading 5 (H5) Color
he_IL: צבע כותרת 5 H5

en: Heading 6 (H6) Color
he_IL: צבע כותרת 6 H6

en: Home
he_IL: ראשי

en: Hooks
he_IL: הוקים (Hooks)

en: Hover Background Color
he_IL: צבע הרקע בריחוף עכבר

en: Icon Background Color
he_IL: צבע רקע האייקון

en: Icon Background Radius
he_IL: רדיוס רקע הצלמית

en: Icon Color
he_IL: צבע הצלמית

en: Icon Hover Background Color
he_IL: צבע רקע האייקון בריחוף עכבר

en: Icon Hover Color
he_IL: צבע האייקון בריחוף עכבר

en: Icon Size
he_IL: גודל הצלמית

en: Image
he_IL: תמונה

en: Inherit
he_IL: לרשת

en: Layout
he_IL: פריסה

en: Layout 1
he_IL: פריסה 1

en: Layout 2
he_IL: פריסה 2

en: Layout 3
he_IL: פריסה 3

en: Layout 4
he_IL: פריסה 4

en: Layout 5
he_IL: פריסה 5

en: Layout 6
he_IL: פריסה 6

en: Layout 7
he_IL: פריסה 7

en: Left
he_IL: שמאל

en: Left Bottom
he_IL: שמאל למטה

en: Left Center
he_IL: שמאל מרכז

en: Left Top
he_IL: שמאל למעלה

en: Line Height
he_IL: גובה השורה

en: Link / Text Color
he_IL: קישור / צבע טקסט

en: Link Active / Hover Color
he_IL: קישור פעיל / צבע בריחוף עכבר

en: Link Color
he_IL: צבע הקישור

en: Link Hover Color
he_IL: צבע הקישור בריחוף עכבר

en: Loading more results…
he_IL: טוען תוצאות נוספות...

en: Logged In
he_IL: מחובר

en: Logged Out
he_IL: מנותק

en: Logo
he_IL: לוגו

en: Logo Width
he_IL: רוחב הלוגו

en: Lowercase
he_IL: אותיות קטנות

en: Menu
he_IL: תפריט

en: Merge
he_IL: מיזוג

en: Merge Page Header with Site Header
he_IL: מזג ראש עמוד (Page Header) עם ראש אתר (Site Header)

en: Mobile
he_IL: נייד

en: New Custom Layout Name
he_IL: פריסה חדשה בהתאמה אישית

en: New Page Header Name
he_IL: שם ראש עמוד חדש (Header)

en: No Page Header
he_IL: ללא כותרת עמוד

en: No Page Headers Found
he_IL: לא נמצאו ראשי עמוד (Headers)

en: No Repeat
he_IL: ללא חזרה

en: No results found
he_IL: לא נמצאו תוצאות

en: None
he_IL: ללא

en: Note:
he_IL: הערה:

en: Overlay Background Color
he_IL: צבע הרקע של שכבת הכיסוי

en: Override this image with the featured image on individual posts & pages.
he_IL: מחליף את התמונה הזו בתמונה הראשית בפוסט בודד ועמודים.

en: Page Header
he_IL: כותרת העמוד

en: Page Header: Center Aligned
he_IL: כותרת העמוד ממורכזת

en: Page Header: Inline
he_IL: כותרת העמוד בשורה

en: Page Headers
he_IL: ראשי עמוד (Headers)

en: Page Headers Settings
he_IL: הגדרות ראשי עמוד (Headers)

en: Pagination
he_IL: עימוד

en: Parallax
he_IL: פאראלקס

en: Please delete
he_IL: נא למחוק

en: Please enter
he_IL: אנא הכנס

en: Position
he_IL: מיקום

en: Post Meta
he_IL: תיאור פוסט

en: Post Meta Color
he_IL: צבע תיאור פוסט

en: Post Meta Link Color
he_IL: צבע קישור תיאור פוסט

en: Post Meta Link Hover Color
he_IL: צבע תיאור הפוסט בריחוף עכבר

en: Primary Menu
he_IL: תפריט ראשי

en: Priority
he_IL: דחיפות

en: Remove Image
he_IL: הסרת התמונה

en: Remove Logo
he_IL: הסרת הלוגו

en: Repeat All
he_IL: חזרה על הרקע

en: Repeat Horizontally
he_IL: חזרה אופקית

en: Repeat Vertically
he_IL: חזרה אנכית

en: Retina Logo
he_IL: לוגו רטינה

en: Right
he_IL: ימין

en: Right Bottom
he_IL: ימין למטה

en: Right Center
he_IL: ימין מרכז

en: Right Top
he_IL: ימין למעלה

en: Scroll
he_IL: גלילה

en: Scroll To Top
he_IL: גלילה למעלה

en: Scroll to Top
he_IL: גלילה למעלה

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Search Custom Layouts
he_IL: חפש פריסות בהתאמה אישית

en: Search Page
he_IL: עמוד החיפוש

en: Search Page Header
he_IL: חפש ראש עמוד (Header)

en: Search pages / post / categories
he_IL: חפש עמודים / פוסטים / קטגוריות

en: Searching…
he_IL: מחפש...

en: Section 1
he_IL: מקטע 1

en: Section 2
he_IL: מקטע 2

en: Select
he_IL: בחירה

en: Select Image
he_IL: בחירת תמונה

en: Select logo
he_IL: בחירת לוגו

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Sidebar
he_IL: סרגל צד

en: Single Page/Post
he_IL: עמוד / פוסט יחיד

en: Single Post/Page Title Color
he_IL: צבע הכותרת פוסט/עמוד בודד

en: Site Header
he_IL: כותרת האתר

en: Site Identity
he_IL: זהות אתר

en: Site Tagline Color
he_IL: צבע סלוגן האתר

en: Site Title Color
he_IL: צבע שם האתר

en: Site Title Hover Color
he_IL: צבע שם האתר בריחוף עכבר

en: Size
he_IL: גודל

en: Slide
he_IL: החלקה

en: Spacing
he_IL: ריווח

en: Spacing can be given any positive number with or without units as &quot;5&quot; or &quot;5px&quot;. Default unit is &quot;px&quot;
he_IL: המרווח ניתן לתת לכל מספר חיובי עם או בלי יחידות כמו "5" או "5px". יחידת ברירת המחדל היא "px";

en: Special Pages
he_IL: עמודים מיוחדים

en: Specific Pages / Posts / Taxanomies, etc.
he_IL: עמודים / פוסטים / טקסונומיות וכד'.

en: Specific Target
he_IL: יעד ספציפי

en: Split
he_IL: פיצול

en: Stick Above Header
he_IL: להדביק את המקטע שמעל לכותרת

en: Stick Primary Header
he_IL: להדביק את הכותרת הראשית

en: Sticky Header
he_IL: כותרת דביקה

en: Submenu
he_IL: תפריט משנה

en: Targer header based on user role.
he_IL: כותרת מבוססת תפקידי משתמש.

en: Target header based on user role.
he_IL: כותרת יעד המבוססת על תפקיד המשתמש.

en: Text / HTML
he_IL: טקסט / HTML

en: Text Color
he_IL: צבע הטקסט

en: Text Transform
he_IL: שינוי הטקסט

en: Text/HTML
he_IL: טקסט / HTML

en: The results could not be loaded.
he_IL: התוצאות האלה לא יכולות להטען.

en: The same display setting is already exist in %s post/s.
he_IL: אותה הגדרת תצוגה קיימת כבר בפוסט(ים) %s.

en: This %s will not appear at these locations.
he_IL: %s זה לא יוצג במיקומים שלהלן.

en: This Advanced Header will not appear at these locations.
he_IL: כותרת מתקדמת זו לא תוצג במיקומים הבאים.

en: Title
he_IL: כותרת

en: Title Color
he_IL: צבע הכותרת

en: Top
he_IL: למעלה

en: Top Padding
he_IL: מרווח עליון

en: Top Spacing
he_IL: מרווח עליון

en: Transparent Header
he_IL: כותרת עליונה שקופה

en: Update Custom Layout
he_IL: עדכן פריסות בהתאמה אישית

en: Update Page Header
he_IL: עדכן ראש עמוד (Header)

en: Uppercase
he_IL: אותיות גדולות

en: User Roles
he_IL: תפקידי משתמש

en: Users
he_IL: משתמשים

en: View Astra Pro settings
he_IL: הצגת הגדרות Astra Pro

en: View Custom Layout
he_IL: צפה בפריסות בהתאמה אישית

en: Whitelabel settings are applied to all the sites in the Network.
he_IL: הגדרות מותג פרטי יחולו על כל האתרים ברשת

en: Widget
he_IL: ווידג'ט

en: Widget Content
he_IL: תוכן הווידג'ט

en: Widget Title
he_IL: כותרת הוידג'ט

en: Widget Title Color
he_IL: צבע כותרת הווידג'ט

en: Yes
he_IL: כן

en: You can only select
he_IL: אתה יכול רק לבחור

en: You searched for
he_IL: חיפשת

en: Your license is activated!
he_IL: הרישיון שלך מופעל!

en: Your license is not active!
he_IL: הרישיון שלך אינה פעיל!

[ctx: advanced-hooks general name]
en: Custom Layouts
he_IL: פריסות מותאמות אישית

[ctx: advanced-hooks singular name]
en: Custom Layout
he_IL: פריסה מותאמת אישית

en: astra_body_bottom - Action to add your content or snippet at bottom of the <body> tag.
he_IL: astra_body_bottom - פעולה להוספת התוכן שלך בתחתית תגית ה<body>.

en: astra_body_top - Action to add your content or snippet at top of the <body> tag.
he_IL: astra_body_top - פעולה להוספת התוכן שלך בראש תגית <body>.

en: astra_comments_after - Action to add your content or snippet after closing of comment wrapper.
he_IL: astra_comments_after - פעולה להוספת התוכן שלך אחרי הסגירה של מעטפת התגובות.

en: astra_comments_before - Action to add your content or snippet before opening of comment start.
he_IL: astra_comments_before - פעולה להוספת התוכן שלך לפני התגובות.

en: astra_content_after - Action to add your content or snippet after main content.
he_IL: astra_content_after - פעולה להוספת התוכן שלך אחרי התוכן העיקרי.

en: astra_content_before - Action to add your content or snippet before main content.
he_IL: astra_content_before - פעולה להוספת התוכן שלך לפני התוכן העיקרי.

en: astra_content_bottom - Action to add your content or snippet at bottom of the main content.
he_IL: astra_content_bottom - פעולה להוספת התוכן שלך בתחתית התוכן העיקרי.

en: astra_content_top - Action to add your content or snippet at top of main content.
he_IL: astra_content_top -פעולה להוספת התוכן שלך בראש התוכן העיקרי.

en: astra_content_while_after - Action to add your content or snippet after loop end.
he_IL: astra_content_while_after - פעולה להוספת התוכן שלך לאחר סיום הלופ.

en: astra_content_while_before - Action to add your content or snippet before loop start.
he_IL: tra_content_while_before - פעולה להוספת התוכן לך לפני תחילת הלופ.

en: astra_entry_content_after - Action to add your content or snippet after post content
he_IL: astra_entry_content_after - פעולה להוספת התוכן שלך אחרי תוכן הפוסט

en: astra_entry_content_before - Action to add your content or snippet before post content.
he_IL: astra_entry_content_before - פעולה להוספת התוכן שלך לפני תוכן הפוסט.

en: astra_footer_after - Action to add your content or snippet after the closing <footer> tag.
he_IL: astra_footer_after - פעולה להוספת התוכן שלך אחרי סגירת תגית ה<footer>.

en: astra_footer_before - Action to add your content or snippet before the opening <footer> tag.
he_IL: astra_footer_before - פעולה להוספת התוכן שלך לפני פתיחת תגית ה<footer>.

en: astra_footer_content_bottom - Action to add your content or snippet at bottom of the <footer> tag.
he_IL: astra_footer_content_bottom - פעולה להוספת התוכן שלך בתחתית תגית ה<footer>.

en: astra_footer_content_top - Action to add your content or snippet at top of the <footer> tag.
he_IL: astra_footer_content_top - פעולה להוספת התוכן שלך בראש תגית ה<footer>.

en: astra_head_bottom - Action to add your content or snippet at bottom of the <head> tag.
he_IL: astra_head_bottom - פעולה להוספת התוכן שלך בתחתית תגית ה<head>.

en: astra_head_top - Action to add your content or snippet at top of the <head> tag.
he_IL: astra_head_top - פעולה להוספת התוכן שלך בראש תגית<head>.

en: astra_header_after - Action to add your content or snippet after the closing <header> tag.
he_IL: astra_header_after - פעולה להוספת התוכן שלך אחרי הסגירה של תגית <header>.

en: astra_header_before - Action to add your content or snippet just before the opening <header> tag.
he_IL: astra_header_before - פעולה להוספת התוכן שלך לפני פתיחת תגית ה  <header>.

en: astra_html_before - Action to add your content or snippet just before the opening of <html> tag.
he_IL: astra_html_before -  פעולה להוספת התוכן שלך לפני תגית ה <html> הפותחת.

en: astra_main_header_bar_bottom - Action to add your content or snippet after at bottom of the Main header.
he_IL: astra_main_header_bar_bottom - פעולה להוספת התוכן שלך מתחת לכותרת הראשית.

en: astra_main_header_bar_top - Action to add your content or snippet at top of the Main header.
he_IL: astra_main_header_bar_top - פעולה להוספת התוכן שלך בראש הכותרת הראשית.

en: astra_masthead_bottom - Action to add your content or snippet at  bottom of the <header> tag.
he_IL: astra_masthead_bottom - פעולה להוספת התוכן שלך בתחתית תגית <header>.

en: astra_masthead_content - Action to add your content or snippet in <header> tag.
he_IL: astra_masthead_content - פעולה להוספת התוכן שלך בתגית <header>.

en: astra_masthead_toggle_buttons_after - Action to add your content or snippet after responsive menu toggle button.
he_IL: astra_masthead_toggle_buttons_after - פעולה להוספת התוכן שלךאחרי כפתור מיתוג התפריט הרספונסיבי שלך.

en: astra_masthead_toggle_buttons_before - Action to add your content or snippet before responsive menu toggle button.
he_IL: astra_masthead_toggle_buttons_before - פעולה להוספת התוכן שלך לפני כפתור המיתוג של התפריט הרספונסיבי שלך.

en: astra_masthead_top - Action to add your content or snippet at  top of the <header> tag.
he_IL: astra_masthead_top - פעולה להוספת התוכן שלך בראש תגית ה <header>.

en: astra_primary_content_bottom - Action to add your content or snippet at bottom of the primary content.
he_IL: astra_primary_content_bottom - פעולה להוספת התוכן שלך בתחתית התוכן הראשי.

en: astra_primary_content_top - Action to add your content or snippet at top of the primary content.
he_IL: astra_primary_content_top - פעולה להוספת התוכן שלך בראש התוכן הראשי.

en: astra_sidebars_after - Action to add your content or snippet after closing of sidebar wrapper.
he_IL: astra_sidebars_after - פעולה להוספת התוכן שלך אחרי הסגירה של מעטפת סרגל הצד.

en: astra_sidebars_before - Action to add your content or snippet before opening of sidebar wrapper.
he_IL: astra_sidebars_before - פעולה להוספת התוכן שלך לפני הפתיחה של מעטפת סרגל הצד.

en: astra_single_header_after - Action to add your content or snippet after single post header.
he_IL: astra_single_header_after - פעולה להוספת התוכן שלך אחרי הכותרת של פוסט יחיד.

en: astra_single_header_before - Action to add your content or snippet before single post header.
he_IL: astra_single_header_before - פעולה להוספת התוכן שלך לפני כותרת פוסט יחיד.

en: astra_single_header_bottom - Action to add your content or snippet at bottom of the single post header.
he_IL: astra_single_header_bottom - פעולה להוספת התוכן שלך.

en: astra_single_header_top - Action to add your content or snippet at top of the single post header.
he_IL: astra_single_header_top - פעולה להוספת התוכן שלך בראש כותרת פוסט יחיד.

en: character
he_IL: אופי (character)

en: item
he_IL: פריט

en: or more characters
he_IL: או תווים נוספים

en: wp_footer - Action to add your content or snippet at end of the document.
he_IL: wp_footer - פעולה להוספת התוכן שלך בסוף המסמך.

en: wp_head - Action to add custom style, script and meta at the bottom of <head> tag.
he_IL: wp_head - פעולה להוספת עיצוב מותאם אישית, סקריפט ותאור בתחתית תגית ה<head>.
